נעליים ששווה לקנות עכשיו – לחורף

החורף במדינת ישראל הוא לא בדיוק חורף. הוא סוג של עונת מעבר שמתפרשת על פני כמה חודשים עם שילובים של שמש שקרית שלא מאפשרת לך ללכת לים ב8 בערב לבין רגעים קטנים של גשם.

אף על פי כן, או יותר נכון – בזכות העונה המשוגעת הזאת, לנו הנשים במדינת ישראל יש פרצה בחוק שלא קיימת בשום מדינה אירופאית – מדהימה ככל שתהיה (ע”ע – פריז, לונדון, מילאנו וכו’). לנו יש את האפשרות לקנות נעליים בדיוק לעונה המשוגעת הזאת – ועוד בקיץ! ולא רק קיץ – בסייל של הקיץ! ולהשתמש בהם כאוות נפשנו עד לקיץ הבא.

בעולם האופנה כיום, כמעט בכל קולקציה אפשר למצוא הכל מהכל. למה הכוונה? אם פעם סנדלים היו רק בקולקציות קיץ ומגפיים רק בקולקציות חורף – היום את יכולה למצוא את שני הסוגים (ומה שבניהם) כמעט בכל קולקציה. דבר האומר שהנעליים בקולקציית הקיץ יהיו רלוונטיות לחורף שבא אחריו.

נכון כי באופן רישמי (במונחי עולם האופנה), הסתיו נמצא במרחק של חודש מאיתנו (אותו פותח שבוע האופנה בניו יורק) – ונכון כי החום והלחות של אוגוסט פוקדים אותנו כל פעם שאנחנו מעיזות להוציא אצבע מהמזגן – למרות כל זה, אני כאן היום כדי לעזור לכם לחשוב קדימה, על העתיד שלכן, ולעזור לכן להרכיב את האנסמבל המושלם לזמן שהטמפרטורות ירדו.

חלק גדול מהרכבת אנסמבל מושלם הוא בחירה נכונה של נעליים. ואת יכולה להתחיל לעשות זאת כבר עכשיו, כפי שציינתי קודם לכן, מקולציית הקיץ שנמצאת עכשיו בסייל!! (מה עשינו שמגיע לנו כל הטוב הזה!?)

הרכבתי לפניכן רשימה של 4 סוגים של נעליים מקולקציית הקיץ – שהם מאסט בכל ארון נעליים לעונת המעבר הקרבה ובאה:

מוקסינים – Loafers

את לא יכולה לטעות עם הסגנון הקלאסי הזה שעולם האופנה באובססיה עליו!

בחורף 2018/2019 הם יראו נהדר עם כל סוגי הגינסים למינהם – מסקיני ועד בויפרנד.

Mules

הדגם בעיני הוא מנצח הגדול לחורף 2019. דגם מודרני של המוקסינים הקלאסיים – שיקים ונוחים ומשדרגים כל הופעה מג’ינס Mom ועד חצאיות פליסה.

סניקרס

תודה לך אדון קניה ווסט שהכנסת לתודעת עולם האופנה כי את הכי יפה שנוח לך.

לכי איתם בחורף מתי ואיך שבא לך!

סנדלי עקב – Open toe heels

אני אישית מעריצה גדולה של סנדלים פתוחות בחורף. בתנאי שאת יודעת איך ללבוש אותם. הכוונה שלי היא שאוקטובר והלאה – את יכולה לנעול נעלי (עקב!!) פתוחות בערב רק עם גרביונים.

תראי איך בשנייה את משדרגת לך את ההופעה.

Recent Posts