עצרי! מצאנו את המעילים המושלמים עבורך לחורף 2018

החורף כבר כאן – רישמית. השעון הוחלף – הטיפות הראשונות ירדו – ברוכים הבאים חורף 2018.

אם עוד לא מצאת את המעיל האידאלי בשביל העונה הקרירה, אנא חדלי את החיפושים. בשביל זה אני פה. מצאתי עבורך את המעילים המושלמים שתבלי איתם זמן בחודשים הקרובים. עכשיו תביני, לא מדובר במעילים שתבזבזי עליהם את המשכורת החודשית שלך ותוכלי ללבוש אותם רק כמה פעמים. מדובר במעילים שהם השקעה לכל החיים. לא משנה איזה מהם תבחרי – אני מבטיחה לך שתלבשי אותו גם עוד 30 ו40 שנה.

אל דאגה – אין פה מעיל שחור אחד, אני הולכת להראות לך כי זה לגמרי אפשרי לקנות מעיל לחורף שיהיה מעניין מספיק אבל גם “משעמם” מספיק כדי ללבוש אותו עם כל דבר בארון שלך ולכל אירוע שיש לך. כי בעיני זה קצת מעיק לבחור מה ללבוש בחורף רק כדי שיתאים למעיל..

אז תגללי למטה ותמצאי את האופציות המושלמות למעיל האיקוני לחורף הקרוב.

THE PARAKA COAT

שנים שמעיל הפארקה נחשב בתור המעיל המכוער. המעיל שהולכים איתו רק כשקר מאוד וצריכים ללכת לטיול עם הכלב או לקנות משהו זריז במכולת. אז זהו – שכבר לא. בשנים האחרונות, מבלי ששמנו לב – מעיל הפארקה הפך להיות פריט חובה בכל ארון חורף. אז נכון, אם את לובשת אותו עם טרינינג וסווטשירט – אז יש סיכוי טוב שתראי כמו הדמות המצויירת שמפרסמת את גלגלי מישלין, אבל, אם תתלבשי בהתאם – עם בגדים שמדגישים את המותן ותבחרי בצבע שהוא לא שחור (!) אני מבטיחה לך שהמעיל הזה ישדרג אותך מלהיות סתם עוד אחת שמנסה להתחמם בחורף למישהי ששולטת באיך להראות עולם ומלואו גם כשקר לה!

SHEARLING AND LEATHER PUT TOGETHER

מעיל עור. זהו. פשוט מעיל עור. אני חושבת שמעיל עור הוא הפריט ה כ י חשוב בכל ארון בכל מלתחה לא משנה מי ומה את. אין מקום, אירוע או צבע שאת לא יכולה ללבוש עם מעיל עור. מעיל עור זה הבסיס של כל מלתחה טובה. מעיל עור טוב הוא השלד שמחזיק את הכל. בלעדיו, הכל קורס. מי שקוראת את זה – אני מניחה שהיא השכילה והשקיעה את כספה במעיל עור אחד שהוא טיימלס. שגם עוד 50 שנה – את עדיין תוכלי ללבוש אותו. תחת ההנחה הזו – אני עכשיו רוצה לשדרג אותך. קחי את המעיל המושלם הזה ותוסיפי לו את השירליניג. תהני!

PURLY SHEARLING

אין דרך חמה ונעימה יותר בחורף הקרוב מאשר להתעטף במעיל שירלינג ארוך. מעבר לזה שהוא חמים ונעים וגורם לכל הצרות שלנו להעלם, השירלינג הוכרז ממזמן כאל אחד הלוקים המנצחים של החורף. במעיל שאני בחרתי – לא רק שהוא עשוי כולו משירלניג – הוא גם בצבע כחול מלנג’ שיכול לקחת אותך מיום ללילה בשנייה. תלבשי אותו עם ג’ינס או עם שמלת ערב. לא משנה מה תלבשי מתחתיו – המעיל הזה הוא מעיל נצחון.

TRENCH WHY DONT YOU

מידי פעם – גם הפריטים הכי קלאסיים – צריכים לקבל רענון. כאן מדובר בדיוק על זה. מעיל הטרנץ’ הנצחי , שהוא פריט חובה בכל ארון חורף, מקבל עכשיו טוויסט רציני – מעיל טרנץ’ מפרווה(!) לא משנה איך תלבשי אותו , עם החגורה קשורה מסביב למותן או פתוח לגמרי להראות את האווטפיט שמתחת, המעיל הזה לא יאכזב אותך אף פעם.

Recent Posts